Powiat Bieszczadzki - bieszczadzki.pl

top news mapa info mstr galp mult inwe inwe inwe
Dni otwarte 25-20 stycznia 2016

W dniach 25 – 29 stycznia 2016 roku w Bieszczadzkim Zespole Szkół Zawodowych odbywały się dni otwarte, dla uczniów gimnazjów z terenu powiatu bieszczadzkiego. Spotkanie, przez prezentację dobrych praktyk, miało zachęcić gimnazjalistów do wyboru kolejnego etapu edukacji na terenie powiatu.

W przygotowania do dni otwartych czynnie zaangażowali się uczniowie Zespołu oraz pracownicy i nauczyciele. Przybyli goście mieli okazję uzyskać informacje o kierunkach kształcenia, współpracy  z hotelami, wyposażeniu szkoły oraz kursach w niej prowadzonych.

Zwiedzając pracownie szkolne mogli także przekonać się o dobrym przygotowaniu placówki do prowadzenia zajęć na wysokim poziomie. Organizatorzy zainteresowali uczniów nową ofertą edukacyjną szkoły, w której znalazł się m. in nowy kierunek -  „technik logistyk”.

Dużym zaciekawieniem cieszyły się praktyczne prezentacje zawodów w oparciu o przygotowane w szkole stanowiska a także informacje o innowacjach w dziedzinie zawodów mechanicznych. Uwzględniono także rozszerzenie znajomości języka branżowego proponując przyszłym uczniom niemiecki jako język zawodowy. Organizatorzy przypomnieli również postać patrona szkoły.

Szkoła realizuje misję ciągłego rozwoju swojego zaplecza technicznego i intelektualnego a tym samym wychodzi naprzeciw nowym trendom na rynku pracy.

Dzięki organizacji Dni Otwartych ma także okazję rozpoznać oczekiwania gimnazjalistów i otwiera się na potrzeby swoich potencjalnych uczniów. 

W ramach dni otwartych uczniowie mogli spotkać się z przedstawicielami Policji, Państwowej Straży Pożarnej oraz Straży Granicznej.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Baner DOTACJE
Polecamy przeczytać
1
2
Baner zapisy na bezpłatne porady prawne
Baner inne bezpłatne porady - lista
Baner Transmisje online
Baner zamówienia publiczne
Baner Aplikacja mobilna
Baner Facebook
Baner Newsletter
Baner BIP
Baner Monitor Polski
Baner Dziennik ustaw Rzeczpospolitej Polskiej
Baner Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Podkarpackiego
PL-BY-UA Strona Internetowa powstała ze środków UE
Strona internetowa powstała ze środków UE w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska - Białoruś - Ukraina 2007 - 2013 dzięki projektowi
pt. "Podniesienie dostępności Powiatu Bieszczadzkiego i rejonu Starosamborskiego poprzez zintegrowane działania w zakresie infrastruktury transportowej"
Niniejsza strona internetowa została opublikowana dzięki pomocy finansowej Uni Europejskiej.Wyłączną odpowiedzialność za jej zawartość ponosi Powiat Bieszczadzki
i w żaden sposób nie może być ona postrzegana, jako odzwierciedlenie poglądów Uni Europejskiej
Starostwo Powiatowe w Ustrzykach Dolnych,
ul. Bełska 22, 38-700 Ustrzyki Dolne,

tel.centrala: +48 013/471 25 00
fax.: +48 013/471 10 73
e-mail.: adres e-mail
Powiat Bieszczadzki
/
NIP:6891189975
/
REGON:370439953
Starostwo
/
NIP:6891148887
/
REGON:370445505

Deklaracja dostępności